Wesołych Świąt! | #BIMDay2017 już za nami – sprawdź materiały! | Kolekcja MFG z 10% rabatem
/ HOT NEWS
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Kreatywnych i spokojnych Świąt, a w Nowym Roku zrównoważonych i innowacyjnych projektów niezależnie od branży! Wspaniałych Świąt życzy zespół Autodesk Polska!
/ Architektura i budownictwo
„Pomówmy o BIM” – Golub GetHouse
BIM umożliwia szybki i bezstratny eksport danych o budynku do działu facility management. Obejrzyj wywiad, w którym Golub GetHouse przedstawia rezultaty stosowania BIM w Mennica Legacy Tower z perspektywy inwestora i zarządcy jednocześnie. #POMOWMYoBIM
#BIMDay2017 już za nami!
400 uczestników, 45 prelegentów, 5 ścieżek tematycznych, a wspólnym mianownikiem BIM. Nie mogłeś wziąć udziału, a chcesz wiedzieć, o czym dyskutowaliśmy podczas #BIMDay2017? Zainspirowały Cię sesje i czujesz niedosyt? Sprawdź materiały z konferencji!
/ Przemysł i mechanika
Czy jesteś gotowy na przyszłość wytwarzania?
Odpowiedz na kilka pytań i otrzymaj spersonalizowany raport na temat gotowości Twojej firmy w pięciu obszarach o krytycznym znaczeniu dla przewagi konkurencyjnej. Przekonaj się, na ile Twój biznes jest gotowy na zmiany.
Rabat 10% na kolekcję
Do 18 stycznia 2018 możesz zaoszczędzić 324€ przy zakupie kolekcji z zakresu wytwarzania i projektowania produktów. Promocja obejmuje nowych klientów, którzy dotąd nie posiadali komercyjnej licencji Autodesk Inventor. Sprawdź szczegóły już dziś.
/ Media i rozrywka
Dlaczego warto korzystać z Shotguna?
Między innymi dlatego, że pomoże Ci usunąć przeszkody technologiczne, które uniemożliwiają udział w przetargach do projektów. Ponadto możesz uzyskać większą przejrzystość w ramach zespołów dzięki zawsze aktualnemu widokowi informacji. Pobierz e-book i poznaj inne możliwe usprawnienia.
Indie Games again!
Udostępniamy Ci pakiet umożliwiający stworzenie własnej gry włącznie z grafiką koncepcyjną, postaciami 3D, modelami, animacjami, teksturami i wieloma innymi elementami. Pobierz zestaw i rozpocznij przygodę jako niezależny game maker.
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR
AEC DESIGN: DIGITALIZACJA WSPARCIEM DLA INNOWACJI. JAK NARZĘDZIA MOGĄ WSPIERAĆ INNOWACYJNOŚĆ
Zapraszamy do krótkiej lektury artykułu AEC Design na temat digitalizacji przedsiębiorstw oraz wprowadzaniu innowacyjności w użytych technologiach i produktach. Dowiedz się jak umocnić pozycję przedsiębiorstwa na rynku i jak wygrywać w walce z konkurencją. Przeczytaj więcej.
GRAITEC: AUTODESK REVIT MEP / BIMWARE REX HEAT LOAD - BEZPŁATNE WEBINARIUM
To już jutro, 14 grudnia! Dowiedz się, jak, na podstawie modelu budynku wprowadzonego w programie Revit MEP, automatycznie wyznaczać strefy, pomieszczenia, powierzchnie przegród oraz strumienie wentylacyjne. Zobacz także, jak podczas analizy wyznaczane są obciążenia cieplne pomieszczeń, stref oraz budynku. Weź udział!
MAT: WEBINARIUM DETALOWANIE PROJEKTU INSTALACYJNEGO W TECHNOLOGII BIM Z WYKORZYSTANIEM NARZĘDZI MAGICAD SUPPORTS & HANGERS FOR REVIT
18 grudnia MAT zaprasza na webinarium. Pokażemy, jak w prosty sposób można doposażyć projekt w systemy zawiesi i podpór, które wymagane są w stopniu szczegółowości projektu LOD 350, 400, 500. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.
Zobacz wszystkie wydarzenia organizowane przez Autoryzowanych Partnerów!